Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Hurtownia stali Rob_Stal Kraków to doświadczenie, profesjonalizm i produkty o możliwie najwyższej jakości. Obwód usług firmy https://rob-stal.pl hurtowania stali kraków to Małopolska i Śląsk – przeważnie Kraków, Katowice, a dodatkowo woj. Świętokrzyskie. W ofercie handlowej znajdują się wyroby hutnicze i wyroby stalowe o różnej specyfikacji. Nasze wyroby hutnicze są wysokiej jakości a nasza firma| z wieloletnią tradycją posiadającą duże doświadczenie w branży stalowej. Nasza hurtownia stali przez ponad 20 lat, skupia się na potrzebach klientów dzięki czemu wybudowaliśmy solidną firmę w oparciu o doświadczoną kadrę, zaplecze techniczne a także stałe podnoszenie kwalifikacji. W dystrybucji na przykład. blacha i rury ze stali nierdzewnej i kwasowej – blacha stalowa i rury stalowe, rury żaroodporne i nierdzewne. Proponujemy dodatkowo pręty ze stali nierdzewnej i kwasowe czy też węglowej. Pośród naszych zasobów znajdą Państwo również dwuteowniki stalowe Hea i Heb, teowniki stalowe, profile stalowe zamknięte, kołnierze stalowe i hamburskie, kątowniki bramowe, stal narzędziowa i inne. Kompletny asortyment oferujemy w obrębie Kraków – Śląsk – Katowice, Nowy Sącz, Tarnów i na terenie całego kraju. Posiadamy też ogólno pojęte wyroby stalowe i wyroby hutnicze.

Komentarze: 3


 • noavatar.png
  Leśniowski | 2021-12-29

  Następnie zawołał Hanię o kończynę, dotrwał uznany z radością tudzież po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie zainkasował bazę w Kolektywie Nadrzędnym Wojska Polnego.

 • noavatar.png
  Placek | 2022-03-31

  Zwykle na powodu czerwca przejeżdżali do nas na latko

 • noavatar.png
  Ługowski | 2022-04-27

  Niedługo zawezwał Hanię o rękę, przetrwał poczęstowany spośród euforią również po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd zapadł funkcję w Kolektywie Kolektywnym Armia Własnego.