Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się w gruncie rzeczy niezwykle dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich wypatrujących fachowców z górnej półki.

Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu i trafne postawienie diagnozy. Grono specjalistów, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje także pakiety diagnostyczne poznań pomoc takich speców, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.

Jednostka realizuje cykl badań diagnostycznych, wśród których dostępne są też te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to tylko część badań, które w szpitalu można wykonać. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej szerokiej ofercie posiada szpital.

Szpital specjalizuje się nie tylko w diagnostyce i leczeniu, niemniej jednak także terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, profesjonalnych rehabilitantów. W jednostce użytkowana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka rozporządza najnowocześniejszym ekwipunkiem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: efektywną diagnostykę oraz skuteczne leczenie. Personel dba o to, aby pacjenci czuli się de facto komfortowo.