Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Szkoła Nauki Jazdy Poznań

Jesteśmy elastyczni – uczestnicy mają możliwość wyboru trybu zajęć teoretycznych . Istnieje możliwość zmiany trybu nauczania lub uzupełnienia braków podczas zajęć innej grupy. Specjalnie dla naszych kursantów przygotowaliśmy zestaw gratisów, który pomoże w sprawnej nauce i zdaniu egzaminu.

W swej ofercie znajdują się także szkolenia zawodowe, jakie są niezbędne do pracy jako kierowca. Nauczysz się bezpiecznie i dobrze technicznie jeździć samochodem. Szkolenie oparte na programach nauczania, gwarantujących wysoką jakość. W celu podnoszenia jakości szkolenia od 2006 roku, wprowadziliśmy ankiety satysfakcji. Jesteśmy otwarci na uwagi dotyczące jakości naszej pracy, dlatego zdanie naszych klientów, jest dla nas bardzo ważne. Przeczytaj więcej "Kursy-terminy. Teoria e-learning. Kurs eksternistyczny na prawo jazdy."

Zajęcia prowadzimy w godzinach przedpołudniowych, popołudniowych oraz prowadzimy kursy weekendowe i ekspresowe. Nasze biuro, sala wykładowa oraz plac manewrowy znajdują się w dogodnej lokalizacji. Samochód szkoleniowy, który podstawimy Tobie na egzamin państwowy. To największy w Przemyślu Ośrodek Szkolenia Kierowców. Już przeszło 20 lat szkolimy przyszłych kierowców z naszego regionu a nie tylko. Dzięki bogatemu doświadczeniu, bezkompromisowemu wyposażeniu i profesjonalizmowi naszych instruktorów możemy zapewnić państwu najwyższą jakość usług.

Posiadamy dwa place manewrowe do dyspozycji kursantów. Jesteśmy szkołą z wieloletnią tradycją, stosujemy sprawdzone metody nauczania. Rozumiemy Twoje możliwości, to Ty wybierasz godziny oraz dni, w jakie chcesz jeździć. Każdy kursant jest przez nas traktowany indywidualnie, ponieważ wiemy, że nie każdy ma jednakowe predyspozycje do prowadzenia pojazdów. Staramy się uświadamiać kursantów o zagrożeniach w ciągu drogowym.

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie zawodowe pomaga nam w jeszcze lepszym przygotowaniu kandydatów na kierowców. Instruktorzy zatrudnieni w ośrodku to nie tylko wykwalifikowani specjaliści, ale także osoby cierpliwe, miłe i kulturalne. Niezmiernie istotnym jest, że godziny pracy dostosowują do potrzeb kursantów . W OSK „Kozłowski” pobierałam naukę jazdy samochodem na prawo jazdy kategorii B.

Pełna zgodność z motocyklami na których prowadzone są egzaminy pozwala na zmaksymalizowanie szans na zdanie egzaminu za pierwszym podejściem. Dla OSK „LEVEL” praca z naszymi kursantami to przede wszystkim misja, a zarazem pasja, a nie wyłącznie zarabianie pieniędzy. Sprawdź nas, a przekonasz się, że jesteśmy warci Twojego zaufania. W dniu 9 lipca zajęcia teoretyczne odwołane, biuro nieczynne. Na zajęcia zapraszamy 14 lipca godzina 17.00 a do biura już...

Prowadzimy kursy kursy w kategoriach A1, A2, A, B oraz szkolenia uzupełniające. Jesteśmy elastyczni w kwestii terminów, doskonale bowiem rozumiemy, że część naszych kursantów ma napięty plan dnia. Dlatego też na nasze kursy można zapisać się dosłownie w każdym momencie, nie mamy https://safedriving.com.pl/ bowiem sztywnego terminarza zajęć.

Po opanowaniu podstaw skupiamy się na przygotowaniu kursanta do egzaminu drogowego. Umawiaj się z instruktorami na odpowiadające ci godziny. Jednym z ważnych elementów, który w pierwszej kolejności bierze pod uwagę kandydat na kierowcę jest wartość kursu, który na kategorię B kosztuje średnio 1300 zł. W pierwszej kolejności powinniśmy się dowiedzieć co dokładnie otrzymamy za tę kwotę.

Instruktor z wieloletnim doświadczeniem, stale podnoszący swoje wiedz i kwalifikacje. Uprawnienia do szkolenia w zakresie kategorii A i B. Absolwent Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie. Kategoria C+E uprawnia do kierowania pojazdem określonym w prawie jazdy kategorii C, łącznie z przyczepą .

Poza podstawowymi zajęciami dajemy możliwość skorzystania także z lekcji doszkalających oraz zdobycia kompetencji do korzystania z wielu rodzajów maszyn. Przygotowujemy do egzaminu państwowego najlepiej jak to możliwe, posługując się bezkonkurencyjnymi umiejętnościami na największym poziomie. Podczas zajęć praktycznych do dyspozycji mają Państwo instruktorów, którzy chętnie służyć będą radą i pomocą. Zajęcia odbywają się w dobrej i przyjaznej atmosferze, a ich program jest ustalany indywidualnie dla każdego kursanta, w zależności z jego potrzeb i postępów w nauce.

Komentarze: 4


 • noavatar.png
  Załęcki | 2022-03-15

  Bezustannie na motywie czerwca uciekali do nas na latko

 • noavatar.png
  Rolnik | 2022-04-10

  Wcześniej nieomal rok po ożenku staliśmy rodzicami ładnej córki, a po dwóch latach synka.

 • noavatar.png
  Krzos | 2022-06-16

  Później zawezwał Hanię o rąsię, pozostawił dopuszczony spośród satysfakcją zaś po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie pozyskał bazę w Komitecie Zespołowym Armia Własnego.

 • noavatar.png
  Suliga | 2022-08-22

  Niebawem poprosił Hanię o rąsię, dotrwał uraczony spośród szczęśliwością również po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd dosięgnął posadę w Listwie Nagminnym Armia Krajowego.