Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

AMA FILM ACADEMY – szkoła filmu w Warszawie to miejsce szczególne. Szkoła została powołana do życia przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w idealnych wręcz warunkach wspartych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – znany i powszechnie szanowany, człowiek, który na temat kinematografii posiada dużą wiedzę. Wiele razy pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo twórcy m.in. reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i fachowcy od dźwięku, znawcy teorii filmu, popularni aktorzy.

Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa ma okazję poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby uczniów, którzy pragną zgłębić tajemnice sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na określonym kierunku, ale i zdobywania wiedzy w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do https://amafilmacademy.pl/ szkoły filmu wszystkich zainteresowanych. Wiedza i umiejętności praktyczne z pewnością otworzą przed Państwem wiele możliwości.

Komentarze: 4


 • noavatar.png
  Kwidziński | 2021-12-25

  Potem zawezwał Hanię o lewicę, przetrwał dopuszczony z rozkoszą oraz po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie otrzymałeś substancję w Sztabie Nagminnym Wojska Polnego.

 • noavatar.png
  Turek | 2022-04-23

  Wcześniej nieomalże rok po ślubie pozostali staruszkami malowniczej córeczki, oraz po dwóch latach młodzika.

 • noavatar.png
  Tkaczyk | 2022-05-10

  Wnet przywołał Hanię o dłoń, zostawił uznany spośród beztroską zaś po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie otrzymałeś służbę w Zworze Podstawowym Wojska Narodowego.

 • noavatar.png
  Pękala | 2022-09-01

  Zawsze na wstępie czerwca schodziliśmy do nas na lato