Informacje

Kategoria: Zdrowie

Tagi dla artykułu

zdrowie

Jedną z rozwojowych korporacji, zajmujących się wytwórczością i dystrybucją gadżetów meblowych i budowlanych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo funkcjonujące na lokalnym oraz zagranicznym rynku istnieje od blisko 16 lat oraz z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Kontrahentów. Akcesoryjnym profilem działalności spółki są profesjonalne usługi odlewnicze nowoczesną metodą ciśnieniową, zapewniającą najwyższą jakość wykonania oraz trwałość. FAM na domiar tego oferuje też indywidualne rozwiązania galwaniczne, wykorzystując jedną z najnowocześniejszych w https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ branży powłok antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Rozwiązanie, o jakim mowa cieszy się nieprzerwanym zainteresowaniem, nie wyłącznie ze względu na własną innowacyjność, ale także działanie, poparte licznymi, niezależnymi egzaminami.

Powłoka antybakteryjna FAM to koncepcja, tworząca akcesoryjną asekurację w miejscach takich jak: dworce, hotele i pensjonaty, prywatne domy lub mieszkania, publiczne budowle, jak także szkoły czy przychodnie. Jej cechą charakterystyczną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest fantastycznym pomysłem, to naturalnie dzięki któremu wolno zminimalizować niebezpieczeństwo namnażania się mikroorganizmów między pojedynczymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma gigantyczne znaczenie wszędzie tam, gdzie na co dzień przewija się znacząca ilość ludzi. Fundamentalną zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długofalowe działanie na różnorodnego rodzaju bakterie, wirusy i grzyby oraz naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie stosowanych rozwiązań.

Kolejnym walorem jest jej wysoka wytrzymałość chemiczna, gwarantująca stosowanie praktycznie wszelkich środków czystości oraz dezynfekcji, dostępnych na rynku. Produkt jest przyjazny środowisku i opracowany zgodnie z obowiązującymi normami. Więcej wiadomości na jego temat można zdobyć na stronie https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ bądź po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest wspaniałym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych i bakteriologicznych, dotykających organizm ludzki.